Фермера обікрали на десятки тисяч
На півночі Франції злочинці проникли на ферму, яка постачає делікатеси ресторанам високої кухні, прорізали огорожу, а потім зламали двері господарських приміщень та викрали равликів на суму 90 тисяч євро, йдеться у публікації BBC.
Фермерське господарство L'Escargot Des Grands Crus у містечку Бузі біля Реймса повідомило, що злодії забрали весь її запас свіжих і заморожених равликів, а також усю готову продукцію. Це стало "справжнім ударом" напередодні святкового сезону.
Нині поліція шукає злочинців, а ферма намагається поповнити запаси, щоб задовольнити попит клієнтів наприкінці року.
Їстівні равлики є французьким делікатесом. Зазвичай їх готують у маслі з часником чи вині. У грудні продажі у французьких виробників традиційно зростають, адже люди купують равликів для святкування Різдва та Нового року.
Ферма постачала продукцію до ресторанів, зокрема до мішленівського Les Crayères у Реймсі, а також до крамниць делікатесів та приватних клієнтів.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Мощный атомный авианосец США вошел в Красное море на фоне напряженности с Ираном»
Общество «Бізнес на дві країни? Як засновник «Ковлар Груп» отримує підряди попри зв’язки з Росією»
Происшествия «На Волыни гражданские напали на автомобиль ТЦК»
Происшествия «До суду скерували справу експосадовців Ощадбанку, які зняли $65 тисяч із рахунку померлого клієнта»
Происшествия «Окупанти просунулися біля Гуляйполя, – DeepState»
Мир «Спецпосланці Віткофф та Кушнер скасували запланований візит до Ізраїлю»