Італія долучиться до відбудови Спасо-Преображенського собору в Одесі
Фото: twitter.com/italyinukr
Італія висловила готовність долучитися до відбудови Спасо-Преображенського собору в Одесі та інших скарбів культурної спадщини України, пошкоджених внаслідок атак рф.
Про це посольство Італії в Україні повідомило на своїй сторінці у Twitter.
"Атаки в Одесі, загибель невинних людей, руйнування Спасо-Преображенського собору глибоко засмучують нас. Російські агресори руйнують зерносховища, позбавляючи їжі мільйони людей, що її потребують", – зазначила голова Ради міністрів Італії Джорджа Мелоні.
У посольстві додали, що попри руйнування росіянами нашої європейської цивілізації та її священних символів — варварство не переможе.
"Італія, з її унікальним у світі досвідом в реєстраційній галузі, готова долучитися до відбудови собору та інших скарбів культурної спадщини України", – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв BAGNET, внаслідок нічної атаки росіян на Одесу, пошкоджені 5 садочків, 4 школи та 2 позашкільних навчальних заклади.
Окрім того, за ніч 23 липня російські загарбники пошкодили 25 пам’яток архітектури історичного центру Одеси, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Росіяни тішаться, що тримають українців у концтаборах і пишаються наявністю великою кількості тюрем, - експолонений»
Общество «Блаженніший Мирослав Іван Любачівський вивів Церкву з підпілля й заклав основи сучасної УГКЦ»
Мир «Рашисти намагаються стерти пам'ять про українців та корінні народи з Кримом, крадучи історичні артефакти»
Происшествия «Спротив триває: 1391-ша доба протистояння України збройної агресії Росії»
Мир «Орбан розкритикував рішення ЄС щодо активів РФ»
Мир «В Хельсинки на саммит соберутся страны восточного фланга ЕС»