Логістчному хабу ворога було завдано шкоди
Агенти руху "Атеш" повідомили, що здійснили успішну диверсію на стратегічному залізничному вузлі в Батайську. Вони підпалили релейні шафи. Це порушило роботу головного логістичного хаба, через який росіяни здійснюють постачання окупаційних військ на всіх південних напрямках.
Через цей критично важливий вузол проходять військові ешелони з особовим складом, бронетехнікою, пальним і боєприпасами для угруповань ворога на Херсонському та Запорізькому напрямках, а також на Донеччині й у Криму. Диверсія спричинила ланцюгову реакцію затримок і зривів у постачанні окупантів.
Порушення роботи станції Батайськ-Сортувальна призвело до логістичних проблем противника. Тепер військові вантажі застрягають у дорозі, а планування операцій окупантів опинилося під загрозою зриву.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Оппонент Орбана Мадяр заявил, что планирует переписать конституцию и завершить смену режима»
Экономика «Европа поставила на паузу нефтяной разрыв с Россией»
Происшествия «На Київщині детективи БЕБ викрили підпільну друкарню, де масово "виготовляли" гроші»
Экономика «Україна може отримати газ з Мозамбіку»
Происшествия «Львів розриває контракт із польською фірмою через зрив будівництва сміттєпереробного комплексу»
Мир «Росії вдалося розблокувати 65 млрд доларів із заморожених активі, – Центробанк РФ»