Норвегія відправить винищувачі F-35 до Польщі
Фото: Facebook/Ministerie van Defensie
Норвегія направила до Польщі винищувачі F-35, які будуть готові перехоплювати дрони та літаки у разі порушення повітряного простору країни.
Як повідомляє Polskie Radio24 з посиланням на уряд Норвегії, заступник міністра оборони Андреас Флаам заявив, що основним завданням місії є захист території НАТО від повітряних загроз.
За його словами, рішення про дії проти літальних апаратів ухвалюватиме командувач Об’єднаних сил НАТО в Європі у кожному конкретному випадку.
Флаам додав, що спостереження та стримування на східному фланзі Альянсу посилено, а військова присутність союзників у країнах, що межують із росією, значно зросла.
Норвезькі пілоти розмістяться біля Познані з жовтня. Раніше міністр оборони Норвегії Торе Сандвік зазначав, що прибуття F-35 до Польщі має стати превентивним кроком для стримування подальших провокацій з боку Кремля.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Районному депутату оголосили підозру у відмиванні майна»
Политика «Байдужість Заходу призвела до воєн Росії, – Зеленський»
Мир «"Британське ФБР": У Сполученому Королівстві створять нову поліцейську службу»
Происшествия «Херсонська ТЕЦ під ударами: десятки тисяч мешканців без єдиного джерела теплопостачання»
Происшествия «Сучасні технології допомогли впізнати кожну рись в Ужанському парку»
Мир «Більшість громадян Румунії виступили за приєднання до них Молдови»