США евакуюють частину свого посольства з Нігеру через держпереворот
Фото: ap.org
Після державного перевороту в Нігері США наказали евакуювати частину співробітників свого посольства та їхні родини з міста Ніамей. Про це повідомляє The Guardian.
Державний департамент США наказав евакуювати посольство в Ніамеї через "теперішні події в Нігері та з великою обережністю".
"Державний департамент наказує тимчасово покинути урядовому персоналу США, який не пов’язаний із надзвичайними ситуаціями, і відповідним членам родин, посольство США в Ніамеї", - заявив речник Держдепу Метью Міллер.
У той же час, він заявив, що США продовжують надавати "дипломатичну підтримку на найвищому рівні". Міллер вказав, що американське посольство залишається відкритим для надання обмежених екстрених послуг громадянам Сполучених Штатів.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Укргідрометцентр попереджає про приморозки в Україні»
Происшествия «Ахметов купив апартаменти в Монако за пів мільярда доларів, тоді як його працівники гинуть під атаками»
Политика «У Раді зареєстрували постанову про звільнення керівника МВС Клименка»
Спорт «Украинка в четвертый раз стала абсолютной чемпионкой Европы по тяжелой атлетике»
Происшествия «Спротив триває: 1519-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Наука и техника «Гендиректор Apple Тім Кук йде з посади після 15 років роботи»