Венс розповів, за що Путін поважає президента Трампа
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що провів кілька розмов із Владіміром Путіним та назвав його “дуже виваженим” й “обережним”.
Про це він розповів під час інтерв’ю для Fox News.
Венс заявив, що ніколи не зустрічався з Путіним особисто, але розмовляв з ним “кілька разів”.
“Американські ЗМІ мають певний образ про нього. Він дуже виважений. Він дуже обережний. Він говорить дещо м’яко. І я думаю, що в основному він є людиною, яка дбає про інтереси Росії, так, як він їх бачить”, – заявив віцепрезидент США.
Він також додав, що Путін поважає президента Трампа, тому що “знає, що президент дбає про інтереси американського народу”.
Також Венс розповів, як Трамп, після зустрічі з президентом Зеленським та європейськими лідерами, несподівано вирішив зателефонувати Путіну.
“Отже, ми перебуваємо в Східному крилі Білого дому, і президент каже: “Знаєте, у нас була досить вдала зустріч. Я подзвоню Владіміру Путіну, подивлюся, що він про це скаже”. І всі кажуть: “О, ви подзвоните йому наступного тижня?”. А він відповідає: “Ні, котра година в Москві? Подзвонімо йому просто зараз””, – сказав Венс.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Поліція Ірландії взялася розслідувати інцидент із дронами та Зеленським»
Политика «Путин заявил, что РФ либо захватит Донбасс силой, либо войска Украины выйдут»
Общество «6 грудня День святого Миколая Чудотворця : народні прикмети та заборони»
Политика «Ситуація між Україною та РФ вже тривалий час є "джерелом розчарування", – Венс»
Мир «Президент Чехии одобрил назначение Бабиша премьером»
Шоу-биз «"Євробачення – 2026": Декілька країн бойкотуватимуть конкурс через допуск Ізраїлю»