Дуда назвав Трампа "найкращим шансом" на мир в Україні
Фото: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej/Grzegorz Jakubowski
Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що саме Дональд Трамп має найкращі шанси зупинити війну в Україні, проте підкреслює: будь-який мир повинен бути справедливим і довготривалим. Про це він заявив в інтерв’ю Sky News.
За словами Дуди, лише президент США може змусити росію припинити збройну агресію. Він також наголосив, що Трамп добре розуміє, з ким має справу, говорячи про російського президента путіна.
Польський лідер зазначив, що попередні спроби європейських країн досягти миру в межах Мінських угод виявилися безуспішними, тому тепер сподівання покладаються саме на Трампа. Водночас він акцентував, що мир має бути не лише досягнутий, а й відповідати інтересам справедливості та стабільності.
Раніше держсекретар США Марко Рубіо заявив, що команда Трампа очікує від росії чітких сигналів про готовність до припинення війни в найкоротші терміни — "протягом тижнів, а не місяців".
У свою чергу речниця Держдепу США Теммі Брюс уточнила, що наразі США ведуть переговори з росією виключно щодо припинення вогню.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Данія зменшує військову допомогу Україні»
Мир «Італійські політики не мають єдності в питанні допомоги Україні»
Мир «Словенія виділить більше 40 мільйонів на допомогу українським збройним силам»
Спорт «Наймолодшим шахістом в історії з рейтингом FIDE став 3–річний індієць»
Наука и техника «Kia презентувала футуристичний концепт автомобіля»
Общество «Фонд «Надія» та Валерій Дубіль отримали високу відзнаку лікарні Мечникова за внесок у порятунок життів»