18:21 / 24.11.2023
Киев
В столиці тепер буде сквер Дідіка
У Голосіївському районі Києва сквер на вулиці Паньківській назвали на честь 15-річного громадського активіста Данила Дідіка. Він загинув у лютому 2015 року через теракт, який стався під час Маршу єдності у Харкові.
Відповідне рішення на пленарному засіданні Київської міської ради ухвалили голосами 76 депутатів, повідомляє прес-служба установи.
"Данило Дідік є прикладом української молоді, яка хоче жити у вільній, незалежній Україні. Саме такі мужні люди потрібні в наш час, коли Збройні сили України дають відсіч агресору. Не здаємось, і не відступаємо. Вічна слава Героям, які в різні часи відстоювали незалежність України та боролись за правду", – наголосив секретар Київради Володимир Бондаренко.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Далекобійні безпілотники СБУ завдали ударів по нафтових об’єктах РФ: Зеленський подякував»
Политика «Україна наразі є "унікальним випробувальним полігоном" для тестування обладнання, – Міноборони Польщі»
Происшествия «Армія ворога посилює тиск на Покровському напрямку перед 9 травня: тривають масовані атаки»
Мир «Лідер Франції переконує США та Іран відкрити Ормузьку протоку»
Наука и техника «Компанія Google уклала секретну угоду з Пентагоном щодо використання ШІ»
Мир «У Лондоні судять двох українців у справі про підпал майна, пов'язаного зі Стармером»