21:04 / 18.02.2026 Происшествия

У Харкові суд арештував водія, який під час втечі від ТЦК збив поліціянтку

Суд у Харкові обрав запобіжний захід чоловікові, якого підозрюють у наїзді на поліціянтку під час спроби втекти від представників ТЦК.

За даними поліції Харківської області, інцидент стався 16 лютого, коли військовослужбовці ТЦК разом із патрульними перевіряли документи у 49-річного водія. Під час перевірки з’ясувалося, що чоловік перебуває у розшуку та має бути доставлений до територіального центру комплектування.

За версією слідства, намагаючись уникнути цього, він раптово почав рух автомобілем і здійснив наїзд на поліцейську, яка намагалася його зупинити. Після цього водій поїхав з місця події, однак правоохоронці наздогнали його й затримали на одній із вулиць міста.

Новобаварський районний суд постановив взяти підозрюваного під варту без можливості внесення застави. Йому оголосили підозру за статтею про погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Санкція передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Підготувала: Ніна Петрович