Трамп відреагував на смерть ексспецпрокурора Мюллера скандальною заявою
У США помер Роберт Мюллер — колишній спеціальний прокурор, який розслідував втручання росії у президентські вибори 2016 року. Мюллеру був 81 рік, повідомляє CNBC.
«З глибоким сумом повідомляємо новину про смерть Боба у п’ятницю ввечері. Родина померлого просить поважати їх право на приватне життя», — заявили родичі Мюллера
Після появи інформації про смерть Мюллера, президент США Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social, що радий, що він мертвий.
«Добре, я радий, що він помер. Він більше не може шкодити невинним людям», — заявив Трамп.
Мюллер також очолював Федеральне бюро розслідувань у 2001-2013 роках. У 2017 році його призначили спецпрокурором для розслідування можливого втручання москви у вибори, на яких переміг Дональд Трамп.
У підсумковому звіті 2019 року команда Мюллера дійшла висновку, що росія втручалася у виборчий процес, намагаючись вплинути на виборців на користь кампанії Трампа.





Общество «Хореографа из Венесуэлы в Чернигове остановили работники ТЦК, оказалось он в базе розыска (видео)»
Общество «Верховна Рада ухвалила закон про підготовку школярів і студентів до нацспротиву»
Происшествия «Спротив триває: 1492-га доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Стали відомі деталі співробітництва України зі США на Близькому Сході»
Политика «Банкова шукає нову стратегію роботи парламенту в умовах війни»
Мир «Стармер визнав помилку призначення посла, попри попередження про зв’язки з Епштейном»