Співробітників Міграційної та митної служби США у Міннеаполісі зобов’яжуть носити бодікамери
Міністерка внутрішньої безпеки США Крісті Ноем наголосила, що її відомство негайно розповсюдить бодікамери серед усіх співробітників ICE і прикордонної служби, які працюють у Міннеаполісі. Пізніше цю норму обіцяють розширити на всю країну, пише Politico.
«Щойно з’являться кошти, програма використання бодікамер буде розширена на всю країну. Ми швидко придбаємо та розгорнемо натільні камери для правоохоронних органів DHS по всій країні», — додала Ноем.
Вимога щодо використання бодікамер отримала двопартійну підтримку в Конгресі США. Помірковані республіканці погодились, що федеральні агенти повинні носити бодікамери. Водночас триває дискусія щодо інших пропозицій демократів, зокрема щодо збільшення навчання та скасування кваліфікованого імунітету для співробітників ICE.
Такий компроміс, зазначає Politico, підкреслює бажання адміністрації США покласти край частковому шатдауну, який був спричинений відмовою демократів фінансувати Міністерство нацбезпеки після того, як співробітники ICE застрелили двох громадян США в Міннеаполісі.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Туск призвал на саммите НАТО проявлять осторожность с заявлениями о новой финансовой поддержке Украины»
Политика «Поляки больше поддерживают подход Навроцкого к Украине, чем правительства»
Происшествия «В семи регионах Украины действовала мошенническая сеть криптообменников, – ОГП»
Происшествия «Спецоперация СБУ: Российский "крот засел" в академии Минобороны и передавал данные о БпЛА»
Мир «"Колесо удачі": В аеропорту Лас-Вегаса турист виграв понад 3 млн доларів»
Происшествия «Спецназівець "Азова" здав ворогові начальника медслужби і допомагав катувати українців, – ДБР»