14:42 / 12.01.2026
Мир
Трамп пропонує Кубі укласти угоду зі США
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп у неділю, 11 січня, запропонував Кубі укласти угоду зі Сполученими Штатами, попередивши, що острівна держава більше не отримуватиме нафту та гроші.
За словами Трампа, Куба протягом багатьох років жила користуючись з великих обсягів нафти та грошей з Венесуели. Натомість Куба надавала “послуги безпеки” двом останнім венесуельським диктаторам, повідомляє Fox News.
– Тепер Венесуела має Сполучені Штати Америки, найпотужнішу армію у світі, яка захищатиме її. Більше ніякої нафти або грошей для Куби – нуль! Я наполегливо рекомендую їм укласти угоду, перед тим, як буде запізно, – написав Трамп.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський та його оточення вмовляли Залужного не йти на вибори»
Мир «Найпотужніший вузол зв’язку російських військ у центральному регіоні виведено з ладу»
Политика «Навроцький назвав Україну державою, "яка вшановує геноцидників"»
Происшествия «Генштаб РФ підготував кілька варіантів наступальної операції, зокрема з території Білорусі, – Сирський»
Мир «Ірландський уряд збирає факти щодо можливих експортних каналів, які можуть підтримувати оборонну індустрію РФ»
Происшествия «Окупанти вбили 18-річну українку, яка їхала оформлювати документи для вступу в університет»