Євросоюз відклав презентацію 20-го пакета санкцій проти РФ
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Пропозиції щодо 20-го пакета санкцій Євросоюзу проти Росії планують презентувати після Нового року, а затвердити — до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це повідомляють європейські дипломати, передає "Європейська правда".
За словами співрозмовників, обговорення нового санкційного пакета наразі ще не розпочалося, оскільки Єврокомісія поки не підготувала відповідні пропозиції. Наразі основна увага ЄС зосереджена на пошуку рішень щодо фінансування України у 2026–2027 роках.
У зв’язку з цим презентацію 20-го пакета санкцій було відкладено до початку 2026 року. Очікується, що проєкт документа буде готовий у січні, що дозволить державам-членам ЄС узгодити його та затвердити до річниці початку повномасштабної агресії Росії проти України.
Дипломати зазначають, що попередні санкційні пакети Євросоюзу зазвичай узгоджувалися протягом приблизно одного місяця, тому схвалення нового пакета у визначені строки вважають реалістичним.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Декларація про "багатополярний світ" і ще близько 20 угод: Путін і Сі підписали документи про співпрацю у різних сферах»
Мир «Трамп сказав, у чому перевага Росії над США»
Общество «Премія Гавела та кремлівський слід: Європа не повинна легітимізувати Варданяна»
Политика «Україна й Угорщина проводять консультації, щоб відновити діалог»
Общество «Книгу українського автора передали до бібліотеки у Вісбю»
Экономика «Свідчення понад 400 потерпілих стали основою нового пакета матеріалів про воєнні злочини рашистів»