Вибори у США: Трамп назвав причини програшу республіканців
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп висловився про невдалі для республіканців місцеві вибори, де перемогли демократи.
На думку Трампа, у програшу республіканців є дві причини і про них він написав у своїй соцмережі Truth Social, передає CNN.
– Трампа не було у бюлетенях і шатдаун – ось дві причини, чому республіканці програли вибори, – написав президент США.
Як відомо, 4 листопада у США відбулись перші великі місцеві вибори після повернення Трампа у Білий дім. Перемогу на них здобули кандидати від демократів.
Зокрема перемогу на виборах губернатора у штатах Вірджинія та Нью-Джерсі здобули демократки Ебігейл Спенбергер та Мікі Шеррілл, а мером Нью-Йорка обрано демократа Зорана Мамдані.
BAGNET нагадує, Сенат США у вівторок, 4 листопада, знову відхилив законопроєкт, який мав відновити роботу федерального уряду. Голосування відбулося на тлі 35-го дня шатдауну, який уже став найдовшим в історії США.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Кремль звинуватив Україну в "тероризмі" через удари по танкерах РФ: Київ відповів»
Политика «Будапешт аннулировал статус беженца Зёбро, Романовскому и супруге бывшего министра»
Киев «Массированная атака на Киев: Возросло количество погибших и раненых»
Наука и техника «Україна могла вперше застосувати власну далекобійну балістичну ракету, – Bloomberg»
Политика «Google окончательно проиграла спор с Еврокомиссией о штрафе в 4,1 млрд евро»
Происшествия «Відомий столичний хірург найняв кілера для вбивства своєї дружини, з якою прожив 33 роки»