Обвалення будівельних конструкцій в ефіопській церкві: загинули щонайменше 30 людей, їхня кількість може збільшитись
Фото: Samuel Getachew/picture alliance
В ефіопському регіоні Амхара обвалились будівельні конструкції, які підтримували церкву, що перебувала в стадії будівництва. Внаслідок цього загинули щонайменше 30 людей, ще понад 200 — зазнали поранень, пише BBC.
Начальник районної поліції Ахмед Гебейєху розповів виданню, що вранці 1 жовтня біля церкви зібрались тисячі вірян на щорічне свято на честь Святої Марії.
Як пише CNN, багато вірян піднялися на дерев’яні риштування, аби подивитися на фреску на стелі. Тоді опорна конструкція обвалилася.
Наразі відомо про щонайменше 30 загиблих віком від 25 до 80 років. Ахмед Гебейєху зазначив, що їхня кількість може збільшитись.
Очевидці описали інцидент як "раптовий і хаотичний": "Значна частина церкви обвалилася — звук руйнування дерев’яної конструкції був гучним і жахливим".
BBC зазначає, що в Ефіопії не дотримуються значною мірою правил охорони праці та техніки безпеки, тому будівельні катастрофи є поширеним явищем.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Путин установил для войск РФ новый срок захвата Донбасса – ISW»
Спорт «ЧЄ зі спортивної гімнастики: Українець Назар Чепурний став чемпіоном в опорному стрибку»
Мир «Напруженість між Кремлем і Лондоном: Москва відкликала посла у Британії на тлі посилення тиску через підтримку України»
Политика «Кошта заявил, что Украина помогла построить новый геополитический Евросоюз и готов ее принять»
Мир «Через атаку хакерів у Британії припинила роботу електростанція»
Экономика «Компания Metro Украина сообщила о возможных перебоях с товарами»