Голова Пентагону терміново кличе до себе віійськових
Глава Пентагону Піт Геґсет скликає американських генералів та адміралів на нараду наступного тижня на базі морської піхоти у Вірджинії без зазначення причин зустрічі, пише The Washington Post із посиланням на джерела.
"Міністр оборони Піт Геґсет наказав сотням американських генералів і адміралів зібратися за короткий термін - і без зазначених причин - на базі морської піхоти у Вірджинії наступного тижня, сіючи плутанину і тривогу після того, як адміністрація Трампа звільнила численних високопоставлених лідерів цього року", – йдеться в матеріалі.
Відповідну директиву отримали майже всі головні військові командири Штатів по всьому світові на тлі оголошення Пентагону про намір провести масштабну консолідацію вищого військового командування.
За словами джерел видання, очікується, що нараду Геґсета відвідають високопоставлені військові лідери, дислоковані по всій Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
Співрозмовники розповіли WP: таке запрошення викликало в них занепокоєння стосовно безпеки, оскільки ще жоден міністр оборони США не збирав багатьох військових на нараду таким чином – без уточнення теми зустрічі й порядку денного.
"Прямо зараз ми вивозимо кожного генерала та офіцера з регіону Тихого океану? Все це дивно", – висловився американський чиновник.
Водночас речник Геґсета підтвердив: той "звернеться до своїх старших військових лідерів на початку наступного тижня", однак не уточнив подробиць.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Зеленський зателефонував Трампу: деталі півгодинної розмови»
Политика «Українські спецслужби передали Зеленському документи, які потрапляють на стіл Путіну»
Политика «Путін першим привітав Трампа з 80-річчям, а під час розмови висунув умови щодо України»
Экономика «Национальная жилищная стратегия для граждан, потерявших жилье в результате войны: что известно»
Мир «США та Іран оголосили про досягнення мирної угоди»
Политика «Посол Украины на Кипре подал в отставку: Основанием стало требование главы МИД»