Ексміністр Канади займатиметься питаннями відбудови України
Фото: Христя Фріланд
Канадський прем’єр-міністр Марк Карні запропонував Христі Фріланд, яка оголосила про відставку з уряду, стати спеціальною представницею з питань відбудови України. Про це він повідомив у соцмережі X.
Карні подякував Фріланд за її багаторічну роботу у федеральному уряді та зазначив, що вона має унікальні можливості для виконання нового завдання.
Він підкреслив, що її досвід на посадах міністерки фінансів, закордонних справ і міжнародної торгівлі, а також тісні зв’язки з Україною роблять її особливо підготовленою до цієї ролі.
Напередодні Фріланд повідомила, що залишає посаду міністерки транспорту і внутрішньої торгівлі та не братиме участі в наступних виборах. Вона працювала в уряді Канади з 2015 року, коли до влади прийшла Ліберальна партія, і стала першою жінкою, яка очолила Міністерство фінансів, а згодом – віцепрем’єркою в уряді Джастіна Трюдо.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Морозний шторм атакує США»
Мир «Президент з дружиною поїхали до Литви»
Происшествия «За минулий тиждень ворог запустив Україною понад 1700 дронів і 70 ракет»
Харьков «Сьогодні від ворожого обстрілу Харкова постраждала жінка»
Происшествия «Херсонська ТЕЦ під ударами: десятки тисяч мешканців без єдиного джерела теплопостачання»
Общество «"Укрзалізниця" відкрила перший пункт незламності за кордоном, а саме у польському Холмі»