Трамп заявив про знищення ядерного арсеналу Ірану
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп заявив, що ядерний арсенал Ірану "повністю знищено". Він закликав усі країни Близького Сходу приєднатися до Авраамських угод для забезпечення миру в регіоні. Про це Трамп написав у своїй соціальній мережі "Truth Social".
У дописі він зазначив, що після знищення ядерного арсеналу Ірану важливим кроком є приєднання до Авраамських угод, які були ініційовані ним у 2020–2021 роках.
Нагадаємо, наприкінці червня 2025 року США завдали авіаударів по іранських об’єктах зі збагачення урану, заявивши про їхнє знищення.
BAGNET нагадує, міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що для відновлення переговорів зі США щодо ядерної програми, Вашингтон має відшкодувати збитки, завдані ударами американських військ по іранських ядерних об’єктах.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Путин не выполняет обещания: После заявлений об энергетическом перемирии РФ запустила по Украине "Искандер-М" и 111 БПЛА»
Происшествия «Стали відомі деталі розслідування вбивства чотирьох поліцейських у Черкаській області»
Политика «Міністр оборони анонсував перші кроки для побудови нової системи захисту українського неба»
Наука и техника «Сікорський закликає Маска відреагувати на використання РФ Starlink для ударів по Україні»
Политика «Нардепи все частіше записують свої статки на родичів, - розслідування»
Мир «Франція надасть Україні генератори, - президент»