13:34 / 29.07.2025
Мир
Єврокомісія звинувачує китайську платформу Temu у продажі незаконних товарів
Фото: Getty Images
Єврокомісія заявила, що китайська торгова платформа Temu може продавати нелегальні товари, зокрема небезпечні для споживачів у ЄС.
За попередніми висновками, компанія порушила норми Закону про цифрові послуги (DSA). Про це йдеться у заяві на сайті Єврокомісії.
За словами представників ЄК, існує високий ризик, що користувачі Temu можуть придбати продукцію, яка не відповідає європейським стандартам.
Під час таємних перевірок виявили, що на платформі можна знайти небезпечні товари, зокрема дитячі іграшки та електроніку.
Якщо підозри підтвердяться, компанію можуть оштрафувати на суму до 6% її річного глобального прибутку й зобов’язати усунути всі порушення.
Підготував: Сергій Дага





Киев «Взрывы в Киеве 27 декабря: враг атакует баллистикой»
Харьков «Экс-главу СБУ Харьковской обл. снова задержали, ни помог залог от "американских партнеров"»
Политика «Встреча, которая может состояться: Зеленский анонсировал разговор с Трампом в ближайшее время»
Политика «Путін – безжальний вбивця: реакція сенаторів США через обстріли на Різдво»
Мир «Іноземного туриста в Норвегі затримали через фото на території росіян»
Происшествия «Спротив триває: 1403-тя доба протистояння України збройної агресії Росії»