"Z-канали" натякнули на причетність РФ до підпалу військових вантажівок у ФРН, ймовірно призначених для ЗСУ
Фото: PrtSc-video/російський телеграм-канал
Проросійські Telegram-канали натякнули на можливу причетність РФ до підпалу німецьких військових вантажівок у ніч проти 22 червня. Стверджується, що ця техніка могла бути списана і передана Збройним силам України. Про це повідомив The Insider.
Відео палаючих військових машин у четвер, 26 червня, опублікував "Z-Telegram-канал" "Повернутые на войне".
На кадрах видно щонайменше п’ять охоплених вогнем військових машин, деякі з яких мають характерні маркування та номери, що вказують на належність до збройних сил Німеччини, зокрема хрести Бундесверу на кабінах.
Фото та відео поширили й інші "Z-канали", які відкрито натякають на те, що підпал був зроблений в інтересах Росії.
Наприклад, "Военный Осведомитель" називає паліїв "невідомими доброзичливцями", а "Повернутые на войне" — "нашими людьми".
Видання нагадує, Архієпископа Баграта та ще понад десяток осіб заарештували в Єревані за підозрою в підготовці захоплення влади. Влада стверджує, що за змовниками стоїть Росія. Опозиція називає справу політичною репресією.
До слова, Німеччина виділить Україні понад 100 млн євро на створення ударних безпілотників типу Ан-196, які мають радіус дії понад 1 тис. кілометрів.
Підготував: Сергій Дага





Общество «В Україні 21 грудня буде туманно та без істотних опадів, температура від -2° до +6°»
Политика «Путін хоче захопити частини Європи, які входили до СРСР, – розвідка США»
Политика «Київ приблизно на 90%задоволений європейськими гарантіями безпеки, – Зеленський»
Мир «Архівна амнезія по-вашингтонськи: з сайту Мін’юсту зникли матеріали у справі Епштейна»
Наука и техника «Уперше в історії космосу: людина в колісному кріслі перетнула лінію Кармана»
Мир «Париж позитивно оцінив заяву Путіна про готовність до розмови з Макроном»