У столиці Лівії спалахнули запеклі бої після вбивства глави силового відомства
Фото: Триполі, Лівія
У різних районах лівійської столиці Триполі спалахнули збройні сутички після вбивства Абдулгані аль-Кіклі, глави Апарату підтримки стабільності Лівії (SSA), пише Al-Wasat.
Ця воєнізована організація була створена рішенням президентської ради у 2021 році, її завдання - забезпечувати безпеку в країні, охороняти державні об'єкти та масові заходи.
Аль-Кіклі та його охоронці були вбиті одним із повстанських угруповань, яке не визнає офіційної влади. У місті чутно стрілянину, на вулицях - техніка та танки.
У місті було оголошено надзвичайний стан, міжнародний аеропорт Триполі зачинений, а літаки перенаправляють до інших міст країни. Місцеві жителі публікують кадри знищеної військової техніки, повідомляється, що повстанці також спробували напасти на штаб SSA.
У місті запроваджено комендантську годину, міністерство внутрішніх справ закликало всіх мешканців Триполі залишатися у своїх будинках і не виходити на вулицю.
Вночі Міноборони уряду національної єдності повідомило, що воєнна операція у столиці Лівії Триполі "успішно завершена".
Підготував: Сергій Дага





Политика «Путин рассказал детали встречи с Трампом в Анкоридже»
Политика «Нова ініціатива Зеленського: До Ради внесли законопроект, який передбачає встановлення ордена Європи»
Мир «Взрыв в Монако: пострадал украинский бизнесмен, его жена и сын»
Спорт «Мессі – перший футболіст, який забивав у семи матчах поспіль на Мундіалях»
Мир «ВМС Польши усилят тремя новейшими подводными лодками шведского производства»
Происшествия «Армия РФ нанесла 973 удара по 45 населенным пунктам Запорожской области»