Трюдо дотримався обіцянки: уряд Канади запросив у парламенту 500 млн канадійських доларів на допомогу Україні
Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у бюджетному документі, внесеному урядом Канади до Палати громад.
“Просимо парламент схвалити для міністерства оборони виділення 500 млн дол. для надання військової допомоги Україні”, - йдеться у документі.
Зазначається, що ці кошти будуть використані на “надання обладнання й послуг Україні, яка захищає свій суверенітет, в тому числі вогнепальної зброї, камер для дронів, навчання пілотів та обслуговування танків”.
У документ також включено близько 38,5 млн дол. США на канадську військову тренувальну місію UNIFIER та більш як 67 млн дол. США на міграційну програму “Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки”. Оголошена у березні 2022-го року програма дає змогу українцям, які тікають від російської агресії, три роки жити й працювати у Канаді. Хоча нові заявки на участі у цій програмі вже не приймаються, схвалені раніше заявники мають до кінця березня наступного року приїхати до Канади, аби претендувати на дозвіл на роботу, фінансову й іншу державну допомогу, яка надаватиметься до березня 2025-го.
Як повідомлялося, про намір незабаром виділити Україні C$500 млн нової військової допомоги прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив у вересні під час візиту до Оттави Володимира Зеленського.
Підготувала: Ніна Петрович





Наука и техника «Китайська компанія представила пілотованого робота-трансформера (відео)»
Происшествия «У Хмельницькому чоловік пошкодив двері будівлі ТЦК, вимагаючи звільнити сина»
Наука и техника «Большинство работающих украинцев не опасаются замены их труда ИИ, – опрос»
Мир «Беларусь может стать ареной будущих боевых действий, – Лукашенко»
Политика «Розширення співпраці: ФРН та Україна запускають виробництво дронів з дальністю до 1500 км»
Политика «Депортація українських дітей: Канада ввела санкції проти 23 росіян через викрадення дітей»