Китай пообіцяв не продавати зброю росії
Фото: Цинь Ган/ apnews.com
Китай не продаватиме зброю жодній зі сторін "російсько-українського конфлікту", а також контролюватиме експорт продукції подвійного призначення відповідно до законів та правил.
Про це заявив на пресконференції за підсумками візиту до Китаю глави МЗС Німеччини Анналени Бербок міністр закордонних справ КНР Цинь Ган, передає Associated Press.
Що стосується експорту військової продукції, Китай дотримується обережної та відповідальної позиції. Китай не постачатиме зброю чинним сторонам конфлікту, а також має намір керувати і контролювати експорт товарів подвійного призначення відповідно до законів і правил.
Глава МЗС вкотре підтвердив готовність КНР допомогти сторонам знайти мирне вирішення конфлікту.
З 16 по 18 квітня росію з офіційним візитом відвідає глава Міноборони КНР Лі Шанфу.
BAGNET нагадує, 13 квітня газета The Washington Post з посиланням на злиті документи Пентагону повідомила, що, за даними американської розвідки, Китай схвалив надання зброї росії.
У березні президент США Джо Байден заявив, що Китай наразі не надає рф військову допомогу, але може зробити це в майбутньому.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський: Лукашенко має тиждень, щоб прибрати техніку з кордону, інакше це зробимо ми»
Политика «Мадяр заблокував прискорений вступ України до ЄС»
Политика «Польща позбавила Зеленського найвищої нагороди країни ордена Білого Орла»
Мир «У США запропонували новий механізм закупівлі зброї для України»
Мир «Кошта намагався налагодити канал зв'язку з Москвою без узгодження, – Politico»
Общество «Кабмін заборонив доступ військовослужбовців до азартних ігор»