Вчені виявили останки динозавра в Узбекистані
Знаходіка схожа на тиранозавра, але розміри не перевищують зросту людини
Вчені з Единбурзького університету разом з американськими і російськими колегами виявили в Узбекистані скам'янілі залишки динозавра віком 90 млн років.
Знаходіка схожа на тиранозавра, але розміри не перевищують зросту людини.
"Кістки хижака дуже нагадують скелет тиранозавра, тільки менших розмірів, що не перевищують зріст людини. Найцікавішим виявилося те, що результати комп'ютерної томографії черепа тварини показали: мозок і органи слуху були однаково добре розвиненими як у "маленького" динозавра, так і у його масивних родичів ", - сказав доктор Стівен Бруссет, передає Газета.юа.
Вчені поки що не мають відповідей на питання, чому тиранозаври перетворилися на великих тварин. Деякі з них висувають припущення, що вони краще за інших ящерів змогли пристосуватися до кліматичних змін на землі і з часом збільшилися в розмірах.





Политика «Нам достаточно уже символических союзов. Мы заслуживаем полноправное членство в ЕС и НАТО, – Зеленский»
Политика «Україна не хотіла б втягнення Білорусі у війну на боці РФ, – Зеленський»
Мир «Десятеро індійців загинули на війні проти України у складі російських військ, - India Today»
Происшествия «У Чернівецькій області чоловік напав з ножем на військових ТЦК»
Общество «В Україні готують реформу перевезень за європейською моделлю, – Кулеба»
Происшествия «Юлія Тимошенко: Ми змусили владу відмовитися від введення ПДВ для малого бізнесу»