У "Дії" запустили новий розділ для ветеранів
Фото: Дія
У застосунку "Дія" з’явився новий розділ під назвою "Ветеран PRO", який об’єднує низку цифрових послуг для українських ветеранів та ветеранок. Про запуск повідомили в пресслужбі застосунку.
У розділі наразі доступні такі сервіси:
- підтвердження статусу особи з інвалідністю;
- пошук фахівця супроводу;
- подання заявки на участь у програмах "єОселя" та "єВідновлення" з пільговими умовами;
- оформлення 1500 гривень на заняття спортом у межах програми "Ветеранський спорт";
- можливість подати заявку на субсидію.
Щоб знайти "Ветеран PRO", необхідно перейти до розділу "Сервіси" в застосунку "Дія" та вибрати відповідну вкладку у верхній частині екрана.
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час презентації зауважив, що інтерфейс "Дії" автоматично адаптуватиметься під користувачів-ветеранів, пропонуючи відповідні послуги. За його словами, у майбутньому також з’явиться можливість змінити іконку застосунку на стилізовану для ветеранів, цитує Федорова "Інтерфакс-Україна".
Зі свого боку заступник міністра у справах ветеранів Олег Шиманський зазначив, що в подальшому в "Ветеран PRO" планують додати сервіси для оновлення даних у Реєстрі ветеранів, пошуку стоматологічних та реабілітаційних центрів, закладів протезування, отримання інформації про спортивні події, а також цифрові пільгові квитки.
Підготував: Сергій Дага





Мир «В Україні зросла кількість смертей матерів»
Мир «У Болгарії через протести громадян уряд пішов у відставку»
Происшествия «ДТП у Прилуках: поліцейські на смерть збили дитину на пішохідному переході»
Происшествия «17-річній мамі повернули відібрану дитину після розслідування про порушення прав сиріт у Туреччині»
Политика «У Вашингтоні розглядають "корейський сценарій" припинення війни в Україні»
Политика «Переговоры о вступлении Украины в ЕС должны завершиться в 2028 году»