Гравці національної збірної Довбик, Трубін, Забарний і Мудрик потрапили до "чорного списку" Мінспорту
Міністерство молоді та спорту України заявляє, що за час дії воєнного стану 317 спортсменів, тренерів та осіб зі спортивного персоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном.
"Мінспорту у 2022-2024 роках направило до Державної прикордонної служби України 4760 листів щодо перетину кордону спортсменами, тренерами та спортивним персоналом для участі в спортивних змаганнях", - ідеться у відповіді міністерства на запит агентства "Інтерфакс-Україна".
Крім того, у Мінспорту зазначили, що за весь період дії в Україні воєнного стану, порушуючи вимоги законодавства, прострочили дозволені терміни перебування за кордоном 317 осіб.
Зокрема, серед них футболісти Артем Довбик, Анатолій Трубін, Ілля Забарний, Михайло Мудрик та Артем Громов, які грають у зарубіжних клубах.
Як повідомлялося, в Україні сім тренерів і тридцять сім спортсменів позбавлені п'ятдесяти чотирьох спортивних звань у 2022-2023 роках у зв'язку з довічною спортивною дискваліфікацією.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Президент определился с кандидатурой нового посла Украины в США»
Экономика «Укренерго: Через російські атаки є нові знеструмлення у шести областях»
Общество «Уряд Данії пропонує різко обмежити прийом українських біженців»
Общество «Укргідрометцентр: 24 серпня очікується суха погода, місцями до +30°»
Политика «Україна, США та країни Європи погодили план, який має стати основою припинення війни»
Общество «Украине не хватает ракет не только для систем Patriot, но и для других средств ПВО – Игнат»