16:34 / 10.04.2026
Общество
Українці можуть бути у небезпеці на Великдень, - СБУ
Ворог регулярно пробує дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема, напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень, заявили в СБУ. Через це українців закликали бути особливо пильними під час відвідування масових заходів.
Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», російські спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.
За даними СБУ, оновними «цілями» окупантів є місця масового перебування людей, незалежно від призначення і розташування мирних об’єктів.
Служба безпеки закликає українців у період Великодня:
- бути особливо пильними під час відвідування масових заходів;
- не піддаватися на провокації чи підбурювання до незаконних дій;
- повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу;
- повідомляти про контакти з незнайомцями, які пропонують «легкий заробіток»;
- не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях;
- у разі необхідності надавати допомогу іншим громадянам;
- дотримуватися встановленої комендантської години тощо.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «311 депутатів підтримали продовження воєнного стану та мобілізації»
Мир «Прем'єр Болгарії Радєв оголосив про вихід із "Коаліції охочих", яка підтримує Україну»
Мир «Косіняк-Камиш звинуватив "ПіС" у лицемірстві щодо пам’яті про Волинську трагедію»
Происшествия «Восьмеро людей поранені внаслідок масованих ударів дронами, артилерією та авіабомбами»
Общество «ШІ здатен підвищити рівень життя, але й витіснити мільйони працівників із ринку праці, – економісти»
Политика «Франція планує надати Україні ліцензію на виробництво крилатих ракет і продати літаки Rafale»