Понад 430 тисяч людей на Одещині залишаються без світла після масованих ударів РФ
Енергетики протягом суботи-неділі відновили постачання електрики для 184 тис. споживачів Одеської та понад 345 тис. споживачів Миколаївської областей після одного з наймасованіших ударів РФ з початку війни, повідомила заступниця міністра енергетики Ольга Юхимчук.
"Протягом вихідних енергетикам вдалося відновити електропостачання для понад 184 тис. споживачів та об’єктів критичної інфраструктури в Одесі та області, а саме водо- та теплопостачання. Водночас без світла в регіоні залишається понад 430 тис. абонентів. На Миколаївщині електропостачання вже повернуто для понад 345 тис. споживачів", – сказала Юхимчук під час брифінгу в Міненерго у понеділок, який транслювався онлайн.
За її словами, аварійно-відновлювальні роботи тривають безперервно.
Водночас уночі 15 грудня РФ здійснила чергову атаку на енергетичну інфраструктуру в кількох регіонах, внаслідок чого на ранок є знеструмлені споживачі в Донецькій та Дніпропетровській областях.
В цілому, за словами Юхимчук, ситуація енергопостачанням в країні покращилася
"Графіки продовжують діяти в деяких регіонах України. Загалом, окрім півдня ситуація покращилася в більшості регіонів. У середньому по вісім годин без світла", – зазначила заступниця міністра
Вона також вказала, що за дорученням уряду частина обласних військових адміністрацій вже переглянула переліки заборонених до відключення споживачів, які не мають критичного значення, і завдяки цьому лише на першому етапі вдалося суттєво скоротити кількість об’єктів, які не відключаються.
"Рішення непрості, робоча група критично ставиться до переліків, які надаються ОВА. Законність включення є головним критерієм", – сказала Юхимчук.
Міненерго додало, що на Дніпропетровщині внаслідок повторного обстрілу РФ енергетичного об’єкта поранено працівника енергетичної галузі, якого доставлено до лікарні, де йому надається необхідна медична допомога.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Происшествия «Спротив триває: 1495-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «Уряд Орбана звинувачений у провокації, що має дискредитувати опозицію і Київ»
Общество «В какую цену "яички и цветочки" художницы Кубарь и почему их никто не покупает?»
Общество «Померла іконописиця Крістін Дохват, яка розписала понад 80 храмів»
Мир «Израильская полиция помешала Латинскому патриарху Иерусалима войти в Храм Гроба Господня»