Адвокат сім'ї чоловіка, померлого в розподільчому пункті Києва, стверджує, що експертиза свідчить про травму тупим предметом
Адвокат сім’ї Романа Сопіна, який помер у приміщенні розподільчого пункту після мобілізації, надав висновок судово-медичної експертизи.
Про це заявила журналістка Дарина Трунова, яка першою і розповіла історію мобілізованого.
У висновку зазначено, що саме призвело до смерті. Окрім крововиливу, перелому склепіння та основи черепа, а також закритої черепно-мозкової травми, там згадано травму тупим предметом.
«Щоб мене знову не звинуватили в маніпуляціях — висновки зробіть собі. Можливо, мається на увазі й підлога як тупий предмет», — зауважила журналістка.
Вона зазначила, що військова прокуратура, ДБР та поліція займаються цією справою.
Днями журналістка Дарина Трунова розповіла історію 43-річного киянина Романа Сопіна, який помер після того, як його мобілізували.
За її інформацією, раніше Сопіна зупинили представники ТЦК, після чого він пройшов ВЛК й був визнаний «придатним». А пізніше батькам чоловіка зателефонували з лікарні, щоб повідомити, що в їхнього сина закрита черепно-мозкова травма. Спершу Сопін упав у кому, а згодом стало відомо, що він помер у лікарні.
За версією поліції, киянин упав на підлогу й травмувався. У Подільському ТЦК та СП у Києві та у 71 окремій єгерській бригаді ДШВ ЗСУ також стверджують, що Роман Сопін перед смертю впав і вдарився головою об тверду підлогу.
Військова омбудсменка Ольга Решетилова повідомила, що перебуває на звʼязку з адвокатом сімʼї загиблого. За її словами, у батьків є питання не лише щодо того, що, де та з чиєї вини сталося з їхнім сином, а також до дій правоохоронців, лікарів та адміністрації лікарні, представника військової частини.
Підготувала: Ніна Петрович





Спорт «Збірна Ірану з футболу знялася з чемпіонату світу у США»
Мир «Вибух на судні: Пошкоджено танкер під прапором Таїланду під час проходження Ормузької протоки»
Происшествия «Чоловікові загрожує від 15 років тюрми за замовлення вбивства колишньої тещі»
Политика «Зеленський доручив політичному керівництву підготувати сценарій тривалої відсутності виборів в Україні, – УП»
Мир «РФ залучає "групи захисту" до екіпажів "тіньового" флоту, – ЗМІ»
Общество «МОН позбавило наукових ступенів двох дослідниць через плагіат»