Суд у справі голови Зазимської ОТГ триває
Підготовче засідання у справі по звинуваченню Зазимського сільського голови Віталія Крупенка в отриманні неправомірної вигоди не відбулось через загадкову хворобу адвоката. Прокурор на судове засідання також не зʼявився, не пояснюючи причини своєї відсутності.
Така синхронність дій сторони захисту і прокурора може говорити про бажання затягнути розгляд справи по суті, припускають журналісти.
Сам же Крупенко свою вину заперечує, мовляв грошей ні в кого не вимагав, йому їх підкинули.
Нагадаємо, Офіційна кримінальна справа, зареєстрована під номером №755/5103/24, розглядає обвинувачення проти Крупенка, який вимагав “відкати” та привласнив кошти на укріплення берегів Десни. За даними правоохоронців, Крупенко вимагав і отримав 110 тисяч гривень - це приблизно 15% від вартості державного контракту на аварійно-відновлювальні роботи. Ці гроші мали стати таким собі “відкатом” та “гарантією” для підрядника, аби той безперешкодно отримував бюджетне фінансування.
Суд відклав розгляд справи на 13 жовтня.





Мир «В Індії спалахнула хвороба, від якої немає ліків»
Мир «Чеський прем'єр унеможливив продаж літаків Україні»
Шоу-биз «Український балет опинисвся в епіцентрі скандалу через лебедине озеро»
Политика «Кремль хоче ділити електроенергію ЗАЕС між Україною та РФ, – Politico»
Мир «"Британське ФБР": У Сполученому Королівстві створять нову поліцейську службу»
Мир «Більшість громадян Румунії виступили за приєднання до них Молдови»