Зеленський ввів санкції проти сина Богуслаєва та колишнього нардепа
Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо нових персональних санкцій. У переліку тих, хто потрапив під санкції, зокрема, син експрезидента "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва – Олександр та колишній народний депутат Ігор Мосійчук.
Про це йдеться в указах №344/2025 та №345/2025, оприлюднених на сайті керівника держави 25 травня.
Санкції проти Богуслаєва-молодшого передбачають тимчасове блокування активів – тобто заборону користуватись і розпоряджатися майном напряму чи через посередників. Запроваджуються також обмеження на торговельні операції, участь у приватизації, публічних закупівлях, заборона передання технологій, укладення угод та виплати дивідендів.
Такі ж санкції запроваджені проти колишнього народного депутата Ігоря Мосійчука та проти засновника сайту "Дорожній контроль", блогера Ростислава Шапошнікова, який у 2015 році емігрував у США.
Згідно з додатком до указу санкції також були введені також проти чотирьох фізичних осіб – громадян РФ: Ахмеда Дудаєва - помічника глави Чечні Рамзана Кадирова, а також трьох ватажків російських кримінальних угруповань – Сергія Лалакіна, Сергія Михайлова і Геннадія Петрова.
Окрім цього, санкції запроваджено проти дев'яти юридичних та трьох фізичних осіб - громадян РФ, пов'язаних із казино Pin-Up.
Згідно з додатком до указу санкції були введені проти трьох фізичних осіб - громадян рф: Дмітрія Пуніна, Івана Баннікова та Алєксандра Матяшова.
Окрім цього, санкції запроваджено проти низки юридичних осіб, повʼязаних з Pin-Up: ТОВ "Укр Гейм Технолоджі", ТОВ "Транітадевелопмент", ТОВ "Турбо.юа", ТОВ "Вікторія-Софт" та інші.
Зазначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування, тобто 25 травня.
Нагадаємо, що 1 травня Рада нацбезпеки та оборони запровадила санкції проти низки осіб. У переліку було 9 осіб, зокрема колишній радник глави Офісу Президента Олексій Арестович та блогер Мирослав Олешко, якому СБУ повідомила про підозру.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Подвійне вбивство на Житомирщині: поліція роками знала про насильство, але відповідальність перекладає на соцслужбу»
Происшествия «В Одесі розслідують побиття правоохоронця військовими РТЦК»
Мир «Трамп не будет увольнять своего "Ермака в юбке", которая критиковала фриков в Белом доме»
Мир «Сенат обмежив скорочення військ США в Європі, ухваливши оборонний закон»
Политика «Дональд Трамп призвал Украину действовать быстро»
Политика «Суд ЕС указал на нарушения при назначении судей Конституционного трибунала Польши»