18:05 / 10.07.2024 Общество

Українська модель та цивільна дружина голови столичної ДМС В’ячеслава Гузя отримала російський паспорт

Фото з інстаграм innagudz

Журналісти розслідувачі інтернет-видання «Межа» знайшли ворожі документи в української фотомоделі Інни Гудзь. Щонайгірше — вони були отримані під час повномасштабного вторгнення — а точніше 9 листопада 2023 року.

Скріншоти із розслідування «Межі»

Знімки потрапили до журналістів, завдяки агентській роботі у російському консульстві.

За даними розслідувачів, Інна Гудзь є цивільною дружиною начальника управління ДМС у Києві та Київській області. Ми не одрукувались, у них справді дуже схожі прізвища. На кадрах із дня народження підсанкційного бізнесмена Павла Фукса, з яким пара товаришує — вони разом йдуть зі свята. Це зафіксували журналісти «УП».

Скріншот з розслідування «Української Правди»

За даними інсайдерів «Межі», Гузь і Гудзь й досі проживають разом та спільно відпочивають.

Інстаграм Інни «кипить» фотосесіями у стилі «ню». І так — це звична частина життя моделі. Але під час моніторингу цивільної дружини В’ячеслава Гузя, журналісти виявили публікації, що вказують на іншу діяльність Інни Гудзь.

Публікації з мережі

На журналіський запит, щодо стосунків в Інною Гудзь столичний ДМСник не відповів та схоже прочитав. Адже спрямував до редакції адвокатські запити з вимогами передати інформацію про нього, яку мають журналісти, та електронні носії на яких вона збережена. 

 

Запит, що надійшов до інтернет-видання «Межа».

Також у розслідуванні йдеться про зв’язки В’ячеслава Гузя з підсанкційним олігархом Павлом Фуксом.