Гурт Kalush Orchestra поїде на "Євробачення-2022"
Фото: escstage.com
Український музичний гурт Kalush Orchestra, який має представляти Україну на цьогорічному "Євробаченні", все ж поїде до Турину. Крім того, музиканти візьмуть участь у промоконцертах напередодні "Євробачення". Про це повідомляє suspilne.eurovision в Instagram, повідомляє ресур escstage.com
Лідер гурту Олег Псюк на виступі у Львові напередодні сказав:
Kalush Orchestra буде їхати в Турин, виступити на "Євробаченні" вживу.
Наразі всі учасники гурту перебувають у Львові, де вперше з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну зможуть підготуватися до виступу вживу, до цього всі репетиції проходили онлайн.
Сьогодні ми зустрілися з гуртом перший раз у Львові, щоб порепетирувати всім разом, а не онлайн. І скоро ми їдемо на честь підтримки України, в рамках "Євробачення", в тур по збору коштів.
Зазначимо, лідер гурту "Калуш Оркестру" Олег Псюк з початку вторгнення росії в Україну займається допомогою українським військовим.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Поляка, який не вірив у війну в Україні, закатували в російській в'язниці»
Мир «Стеження за Китаєм: ЦРУ втратило у Гімалаях генератор на плутонії»
Политика «За Скороход внесли залог 3, 28 млн грн: она вышла из СИЗО с электронным браслетом»
Общество «Майже 30% українців вважають, що українська влада неналежно підготувалася до атак по об'єктах енергетики»
Шоу-биз «Дитяче "Євробачення": Україна посіла друге місце»
Происшествия «В Запорожье "шахед" прилетел в 9–этажку, загорелись 4 квартиры, пострадали 3 человека»