Президент України обговорив із бізнесом міжнародну співпрацю
Президент Зеленський провів розмову з представниками міжнародної бізнес-спільноти, під час якої говорили про посилення енергетичної стійкості України та підготовку до наступної зими.
"1 березня всі наші місцеві органи влади представлять план розвитку енергетики на наступну зиму. Важливо, щоб за ці пів року, які в нас будуть до початку наступного опалювального сезону, було зроблено якомога більше в підготовці. Роль приватного сектору в цьому – ключова, і ми розраховуємо на спільні проєкти", - зазначив президент.
Так, серед ключових питань також – ширші можливості інвестування в Україну та залучення приватного бізнесу до відбудови, зокрема інвестиції в оборонно-промисловому комплексі.
"Дякую представникам за підтримку України протягом цих років повномасштабної російської агресії. Навіть під час війни, після такої зими наша країна живе. Ми відкриті до партнерства, до спільних проєктів, до інвестицій, які підтримають наших людей і нашу безпеку. Дякую всім, хто інвестує в стійкість України", - додав Зеленський.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Во Франции заявили о частичной ответственности США за рекордную жару в Европе»
Политика «Путин рассказал детали встречи с Трампом в Анкоридже»
Спорт «Мессі – перший футболіст, який забивав у семи матчах поспіль на Мундіалях»
Мир «Аномальна спека: У Франції загинули понад 1000 людей»
Политика «Зеленский назвал новый дедлайн Кремля»
Происшествия «Захід України накрила негода: у Львові паралізовано частину транспорту»