Зеленський провів телефонну розмову з Трампом
Володимир Зеленський увечері 25 лютого провів телефонну розмову з президентом США Дональд Трамп.
Про це журналістам повідомив радник керівника держави Дмитро Литвин. Близько 20:40 за київським часом він підтвердив, що розмова між лідерами відбулася і на той момент уже завершилася.
Раніше про контакти президентів із посиланням на власні джерела повідомив кореспондент Axios Барак Равід.
Офіційних повідомлень про зміст розмови на ресурсах обох сторін поки що немає.
Нагадаємо, раніше Зеленський у зверненні з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення РФ наголошував на важливості візиту президента США до України, підкреслюючи, що тиск має бути спрямований на Росію. Він також заявляв, що Москва лише імітує переговорний процес і не демонструє реальної готовності до припинення війни, а окремі вимоги Трампа до України називав несправедливими.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «У Досі завершилися переговори США та Ірану: що відомо»
Наука и техника «В Украине тестируют лазерные системы ПВО и создают ракеты с ИИ, – Федоров»
Политика «Президент Євроради Кошта очікує прогресу в переговорах про вступ до ЄС з усіма країнами-кандидатами вже до кінця року»
Спорт «У команді Усика назвали ймовірного суперника на останній бій українця»
Политика «Десятки загиблих та поранених, а Трамп все ще залишається оптимістом»
Происшествия «Відомий столичний хірург найняв кілера для вбивства своєї дружини, з якою прожив 33 роки»