Умєров та Арахамія зустрілися з міністром оборони Італії
Секретар Ради національної безпеки та оброни України Рустем Умєров і голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія мали зустріч з міністром оборони Італії Гвідо Крозетто, дипломатичним радником голови Ради міністрів Італії Фабріціо Саджо та представниками італійських безпекових структур.
Про це Умєров повідомив у Телеграмі у четвер. "Обговорили оборонну, енергетичну та економічну підтримку України, а також синхронізували позиції щодо подальших кроків співпраці", - написав він.
Також окремо відбулися зустрічі з керівництвом найбільших оборонних компаній. "Говорили про зміцнення українського ОПК, зокрема розвиток спроможностей ППО для захисту наших міст", - додав Умєров.
Як повідомлялось, 17-18 лютого у Женеві українська делегація на чолі з Умєровим провела переговори щодо мирного врегулювання у тристоронньому форматі Україна-США-РФ.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Окупанти атакували енергетичну інфраструктуру: без світла залишилися сотні тисяч абонентів»
Политика «Россияне стремятся к полной оккупации Украины и делают вид, что идут на компромиссы, – Зеленский»
Общество «Кількість випадків СЗЧ зростає разом із інтенсивністю бойових дій, – Військова омбудсменка»
Мир «YouTube-канали БЕЛТА, ОНТ, СТВ видалені адміністрацією відеохостингу»
Экономика «Україна скоротить виробництво та експорт цукру через квоти ЄС на його постачання, – УКАБ»
Политика «Рашисты угрожают балтийским государствам за якобы предоставление неба для ударов Украины»