Президент України заявив про гальмування ракетних програм у Європі через США
Чьогодні необхідно розгортати масштабне виробництво ракет у Європі та попри багаторічні перемовини та обіцянки, питання отримання ліцензій від США на виробництво ракет для систем Patriot залишається невирішеним, заявив у своєму вечірньому зверненні 17 лютого президент.
«Україна ще роки тому говорила про це з Америкою, зокрема про необхідність створити у Європі достатні виробництва ракет, зокрема для «петріотів. Були обіцянки ліцензій, але Америка на це зрештою не пішла. Хоча ми пропонували виробництво і в Україні, і спільне з партнерами по НАТО в регіоні – з Румунією, з Польщею тощо», - розповів Зеленський.
За його словами, Європа потребує свого виробництва усіх типів ракет для ППО. «Зараз уже є певні кроки: розбудова виробництв, розширення. Але швидкість цієї роботи ще недостатня. Обсяги можливого виробництва теж заслуговують на збільшення», - зазначив глава держави.
Він додав, що поставив міністру оборони та дипломатам завдання максимально активізувати роботу з партнерами, аби забезпечити стабільний потік готових ракет для захисту неба.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Причиною смерти опозиційного депутата Степана Кубіва назвали тромб»
Общество «Где найти достойный дом престарелых в Харькове»
Политика «Російський «тіньовий флот» зріс до щонайменше 20 газових танкерів»
Политика «"Шиш вам с маслом": постпред Украины в ООН дерзко ответил РФ»
Мир «Війська Білорусі та РФ проводять спільні маневри, де відпрацьовують навички доставки застосування ядерних боєприпасів.»
Происшествия «Спротив триває: 1545-та доба протистояння України збройній агресії Росії»