23:46 / 11.02.2026
Политика
Президент України не поїде до Москви чи Мінська для переговорів із Путіним
Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрічатися з рашистським лідером Владіміром Путіним для переговорів у будь-якому місці, але не в Москві та не на території Білорусі.
Відповідаючи на запитання журналістів, Зеленський зазначив, що неодноразово чув публічні запрошення до Москви, зокрема й особисто для себе. Втім, він наголосив, що не може приїхати до столиці країни-агресора, яка розпочала війну проти України.
«Ми готові підтримувати пропозиції США, зустрічатися на будь-яких територіях: у Європі, у нейтральних країнах — будь-де, окрім Росії та Білорусі. Білорусь — бо вона брала участь у наступі на Україну у 2022 році», — підкреслив Зеленський.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Политика «В Чехии задержан четвертый подозреваемый по делу о поджоге оружейного завода LPP Holding»
Мир «Мерц оголосив про масове повернення сирійських біженців»
Спорт «Кубок мира по художественной гимнастике: Украинка Таисия Онофрийчук завоевала "золото" в личном многоборье»
Спорт «Джоан Роулінг привітала рішення МОК щодо участі трансгендерних спортсменок»
Киев «Смертельна розвага: у Києві на даху потяга загинув підліток, ще двоє отримали опіки»