Значний досвід розслідувань про хабарі допоможе САП у справі Тимошенко
На розслідування справи лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко знадобиться менш ніж півроку, заявив керівник САП Олександр Клименко в інтерв'ю Укрінформу.
"Ця справа досить елементарна. Ми направили до суду велику кількість схожих епізодів надання чи отримання хабарів, тобто і детективи, і прокурори мають досвід у таких справах, і з нашої сторони затягувань не буде.
Все залежатиме від того, наскільки швидко ми зможемо провести експертизи, які запланували. Ми завжди наголошуємо, що для конкретної категорії справ, підслідних НАБУ, потрібно створити незалежну експертну установу. Ми зафіксували велику кількість випадків, коли сторонні особи втручалися у процес проведення експертиз. Були випадки затягування, саботажу, зливу інформації і тиску на експертів", - пояснив він.
Голова САП нагадав, що схожа справа щодо народного депутата Одарченка слухалася у першій інстанції рік.
"А через три місяці ми пройшли другу інстанцію і вже мали рішення Апеляційної палати ВАКС. Все залежить від поведінки сторони захисту і як часто суд призначатиме судові засідання. Якщо все буде без затримок, то розгляд може відбутися і набагато швидше, бо це, повторюсь, не складна категорія справ", - додав Клименко.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Ліжками користуватися в "пунктах незламності" можна не всім, - ДСНС»
Политика «Частью плана завершения войны является вступление Украины в ЕС с 1 января 2027 года, – Вучич»
Политика «Кремль хоче ділити електроенергію ЗАЕС між Україною та РФ, – Politico»
Происшествия «За минулий тиждень ворог запустив Україною понад 1700 дронів і 70 ракет»
Спорт «Кубок Імператора: Український сумоїст Аонішікі-Явгусишин вдруге поспіль став володарем трофею»
Происшествия «Херсонська ТЕЦ під ударами: десятки тисяч мешканців без єдиного джерела теплопостачання»