Зеленський розповів про результати перемовин у Лондоні
У Лондоні відбулася зустріч європейських лідерів із Президентом України Володимиром Зеленським.
Про це повідомляє Sky News.
Після спільного фото на Даунінг-стріт французький президент Еммануель Макрон і лідер німецьких християнських демократів Фрідріх Мерц покинули резиденцію премʼєра, тоді як Кір Стармер і Зеленський продовжили переговори віч-на-віч.
За словами Зеленського, під час зустрічі сторони обговорили спільну дипломатичну роботу з США, узгодили позицію щодо гарантій безпеки, планів реконструкції України та домовилися про наступні кроки у співпраці.
Перед тим усі четверо лідерів коротко поспілкувалися на червоній доріжці та не відповідали на питання журналістів. Коли спільну частину зустрічі завершили, Макрон та Мерц пішки залишили Даунінг-стріт, а Зеленський із британським премʼєром повернулися до резиденції для двосторонніх переговорів.
Мерц після зустрічі заявив у соцмережі X, що майбутнє України визначає майбутнє всієї Європи, і підкреслив, що підтримка Києва не похитнеться.
Після перемовин Зеленський завершив візит до Лондона та вирушив до Брюсселя. Там він проведе зустрічі з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте та президенткою Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «24-річного лікаря-інтерна тримали у ТЦК до 25-річчя»
Мир «Трамп сказав, у чому перевага Росії над США»
Происшествия «Суд узяв під варту жінку, яку підозрюють у сексуальній експлуатації власної дитини»
Наука и техника «Українська авіабомба «Вирівнювач» утричі дешевша за JDAM-ER»
Происшествия «У полку «Скеля» розповіли про смертельне падіння військовослужбовця із сосни»
Мир «Трамп отложил атаку на Иран по просьбе лидеров стран Ближнего Востока»