Гонку озброєнь виграє той, хто швидше налагодить виробництво дронів, - Сибіга
Ілюстративне фото/дрон Sky-Ranger
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга, у соцмережі Х, закликав партнерів перейти від підходу підтримки України "скільки буде потрібно" до підходу "настільки сильно, наскільки це можливо", зокрема профінансувати виробництво дронів в Україні.
За словами міністра, на цьому етапі війни важливо досягти двох цілей: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога.
Він наголосив, що правитель РФ Володимир Путін буде змушений припинити війну проти України, коли перестане вірити в можливість перемоги на полі бою, а також коли ціна продовження війни для РФ перевищить ціну її припинення.
"Колективно міжнародне співтовариство має достатньо можливостей, щоб змусити Росію припинити цю війну. Нам потрібно перейти від підходу "скільки буде потрібно" до підходу "настільки сильно, наскільки це можливо", - зазначив головний дипломат України.
Сучасна гонка озброєнь стосується не ядерної зброї, а мільйонів дешевих дронів. Ті, хто зможе швидше наростити виробництво, забезпечать мир.
Для цього потрібне швидке і достатнє фінансування оборонної промисловості України, яка зараз є найбільшим джерелом оборонних інновацій у світі. Ми можемо виготовити до 20 мільйонів дронів наступного року, якщо отримаємо достатнє фінансування".
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Ле Пен поддержала Орбана за блокировку кредита ЕС в 90 млрд евро Украине»
Политика «Верховна Рада визначилася, чи будуть вибори в Україні під час війни»
Политика «Угорські рашисти просили Кремль посприяти перемозі соціал-демократів у Словаччині»
Происшествия «На Одещині стався трагічний інцидент, під час евакуації з потяга загинула провідниця "Укрзалізниці"»
Мир «З неба у Литві упав дрон»
Происшествия «На Київщині детективи БЕБ викрили підпільну друкарню, де масово "виготовляли" гроші»