Колишнього "слугу" підозрюють у шахрайстві: заволодів 14,5 млн гривень
Чинний народний депутат України Євгеній Шевченко отримав підозру в шахрайстві в особливо великих розмірах.
Про це повідомили в пресслужбі СБУ, ОГП та “Українській правді”.
Служба безпеки, Державне бюро розслідувань та Офіс Генпрокурора викрили на нових злочинах нардепа, який з листопада 2024 року перебуває під вартою через підозру у вчиненні держзради.
За даними слідства, фігурант, користуючись особистими зв’язками з політичним керівництвом Білорусі, організував укладення договору про постачання мінеральних добрив.
Згодом він повідомив неправдиву інформацію компаніям-постачальникам, що білоруська залізниця нібито не погодила перевезення вантажу через невідповідність вагонів-цистерн.
Для розв’язання проблеми нардеп вимагав укласти договір про надання правової допомоги з конкретним підприємцем, яким виявився його син. Також компанії повинні були передати кошти за послуги, які не були надані.
Таким чином підозрюваний отримав 14,5 млн гривень за період з грудня 2021 року до лютого 2022 року.
Окрім того, у межах розслідування перевіряють причетність до злочину колишнього міністра інфраструктури України.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «У Кремлі відповіли, чи буде новорічне перемир'я»
Происшествия «"Квартал 95" створив нову компанію без Міндіча, щоб уникнути санкцій»
Политика «Оновлений мирний план має 20 пунктів, але "ще треба працювати", – Зеленський»
Происшествия «До 15 років ув’язнення засуджено агентку РФ, яка допомагала росіянам наступати на Покровськ»
Мир «Правительство Италии может отложить принятие декрета о поддержке Украины в 2026 году, – Reuters»
Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»