Зеленський анонсував ще одну угоду з США
Фото: Getty Images
Україна після угоди про рідкісноземельні метали планує підписати з США ще одну угоду. Вона стосуватиметься інвестиційного фонду. Про це президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу.
– Наступна угода буде більш серйозною і складною - наступна угода про фонд, і там будуть уже якісь партнерські відносини, гроші тощо. Наступна угода матиме обов'язкову ратифікацію в парламенті України, я не знаю про Конгрес США, – заявив Зеленський.
При цьому, за його словами, угода про рідкісноземельні метали, яку планують укласти Україна і США, передбачає відшкодування 50% доходів. Також Україна має розібратися з ліцензіями та провести аудит.
– 50% (доходів України з продажу рідкісноземельних ресурсів - ред.) іде у фонд. Наступні угоди будуть говорити, як може працювати партнерство, – сказав Зеленський.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «ДБР розслідує участь військової у телепроєкті під час лікування»
Политика «У МЗС заявили про відсутність реакції Угорщини на удари по «Дружбі»»
Политика «Зеленський закликав посилити тиск на Росію перед відновленням переговорів»
Политика «Лукашенко помилував 250 осіб, а США зняли санкції з низки компаній і банків»
Происшествия «Кривава перевірка: капітана поліції вбито на вулиці Слов'янська»
Мир «"Цифрова гігієна": У початкових школах Польщі заборонять використання телефонів на уроках»