Перше півріччя 2025 року може виявитися фатальним для окупантів
Для російських окупантів перше півріччя 2025 року може стати фатальним у війні проти України.
Про це йдеться у матеріалі військово-політичного оглядача Олександра Коваленка на OBOZ.UA.
“У контексті диспозицій і перспектив, що вибудовуються до четвертого року війни, можна з упевненістю говорити про те, що продовження активних бойових дій виснажить росію ще більше і перше півріччя 2025 року може виявитися для неї фатальним Рубіконом”, – зазначив експерт.
Він переконаний у тому, якщо буде допомога США, то контрнаступ відбудеться раніше, за умови її відсутності — це все одно станеться, але пізніше.
“Досягненням України за три роки повномасштабної війни стало як збереження державности, так і фактичне обнулення потенціалу російської армії. Завданням же четвертого року, з урахуванням аналізу досягнень і помилок попереднього періоду, цілком може стати початок розгрому окупанта”, – наголошує оглядач.
Раніше повідомлялось, що військова допомога США залишається ключовим фактором у війні України проти російської агресії. За оцінками військових експертів, без американської підтримки Київ зможе тримати оборону не більше ніж пів року.
Підготувала: Ніна Петрович





Экономика «Поки Україна не постачатиме нафту, вона не отримуватиме газ з Угорщини, – Орбан»
Происшествия «Спротив триває: 1492-га доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «Поджог банка в Тернополе: что известно»
Днепр «Ворожий обстріл у Дніпрі: убито та поранено людей»
Экономика «НБУ перевіряє можливе порушення банківської таємниці monobank»
Политика «Украина и Саудовская Аравия подписали оборонное соглашение»