Європу на мирних переговорах щодо України "посадили за дитячий столик", – глава Rheinmetall
Фото: Армін Паппергер
Європа сама винна в тому, що опинилася осторонь мирних переговорів, присвячених завершенню російсько-української війни. Про це глава німецької збройової компанії Rheinmetall Армін Паппергер заявив газеті Financial Times.
На думку Паппергера, європейців не запросили на переговори між США та росією щодо України через те, що Європа десятиліттями мінімально вкладалася в оборону.
– Якщо ви не інвестуєте, якщо у вас немає сили, вони звертаються до вас, як до дітей. За останні 30 років європейцям було дуже зручно говорити: "Добре, витрачайте один відсоток [ВВП на оборону], це нормально.
Якщо батьки вечеряють, діти повинні сидіти за іншим столом. США ведуть переговори з Росією, і жоден європеєць не сидить за столом. Стало очевидно, що європейці – діти, – сказав глава Rheinmetall.
Армін Паппергер сумнівається, що зусилля Дональда Трампа справді змусять росію припинити війну.
Але навіть у разі перемиря, заявив глава Rheinmetall, його компанія залишиться у виграші, оскільки Європа інвестуватиме у зброю, щоб протистояти загрозі російської агресії.
– Європейці та українці нічого не мають на складах, - сказав Паппергер про низькі запаси озброєнь на континенті.
– Навіть якщо війна припиниться, буде неправильним думати, що на нас чекає дуже мирне майбутнє, – сказав Паппергер.
BAGNET нагадує, делегації США та росії проводять 18 лютого в Ер-Ріяді зустріч, на якій обговорять підготовку до можливих мирних переговорів щодо України. Представники України та Європи на переговори не запрошені.
Rheinmetall є одним із найбільших виробників артилерійських боєприпасів у світі. З початку російського вторгнення компанія регулярно постачає зброю для ЗСУ.
26 жовтня стало відомо про запуск першого заводу Rheinmetall в Україні. 5 листопада генеральний секретар НАТО Марк Рютте оголосив, що незабаром буде завершено будівництво другого підприємства концерну в Україні.
У липні стало відомо, що росія готувала замах на главу Rheinmetall Арміна Паппергера.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Международные резервы Украины достигли самого высокого уровня за всю историю независимости, – НБУ»
Политика «Путин заявил, что РФ либо захватит Донбасс силой, либо войска Украины выйдут»
Политика «У національній стратегії безпеки США закладено мрії російського диктатора, - думка»
Мир «Данія зменшує військову допомогу Україні»
Мир «Журналісти у Франції викрили понад 200 нових фейкових сайтів, що працюють на РФ»
Общество «Фонд «Надія» та Валерій Дубіль отримали високу відзнаку лікарні Мечникова за внесок у порятунок життів»