16:51 / 20.10.2025
Одесса
Ворог бив по портовій інфраструктурі в Одесі
У ніч на понеділок, 20 жовтня, російські окупаційні війська завдали ракетно-дронового удару по Одеській області та влучили в портову інфраструктуру.
На місці удару спалахнуло кілька пожеж, зазначив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер на своїй сторінці в Telegram-каналі.
Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба вказав, що на території порту пошкоджено приміщення та окремі обʼєкти. На щастя, працівники не постраждали, оскільки перебували в укритті під час повітряної тривоги.
"Наразі низка портів не приймають поїзди, вони розосереджені по мережі, поїдуть по готовності", — наголосив міністр.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «"Арешт" Олени Зеленської: Антикорупційні органи прокоментували інформацію»
Мир «Нападение США "приведет к кровавой бойне с непредсказуемыми последствиями", – президент Кубы»
Мир «У Вашингтоні серйозне занепокоєння: Куба попросила РФ та Іран про дрони для атак на бази США, – Axios»
Происшествия «Сили безпілотних систем уразили корабель у Дагестані та низку об’єктів РФ у Криму й на ТОТ»
Политика «140 млн гривен за Ермака: В ВАКС сообщили о внесении полной суммы залога»
Наука и техника «Перший у світі експеримент: Китай перевірить, чи зможе людина розмножуватись у космосі»