08:49 / 27.07.2023
Одесса
Окупанти вдарили по портовій інфраструктурі Одеської області "Калібрами", є жертва
Ілюстративне фото з відкритих джерел
В ніч проти четверга, 27 липня, окупанти завдали ракетного удару по портовій інфраструктурі Одеської області. Загинув охоронець. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".
"Калібри" було випущено з підводного човна в акваторії Чорного моря на критично малій висоті, що ускладнило виявлення.
Влучанням в одну з адмінбудівель порту вбито цивільного співробітника. Пошкоджено виробниче обладнання одного з вантажних терміналів.
За даними голови Одеської ОВА Олега Кіпера, пошкоджено обладнання одного з вантажних терміналів, знищено будівлю охорони та два автомобілі.
Внаслідок влучення загинув цивільний охоронець 1979 р.н..
Підготував: Сергій Дага





Мир «Тайвань уважно стежить за тим, як Україна використовує дрони у війні, та хочуть адаптувати цей досвід для власної оборони, – NYT»
Происшествия «Австрія викрила схему постачання Росії обладнання для виробництва ракетних двигунів»
Происшествия «Армия РФ атаковала промышленные объекты и инфраструктуру в Запорожье»
Общество «Масштабні перевірки в ТЦК та СП: 76 керівників уже з підозрами»
Общество «Укргідрометцентр: 12 серпня переважно без опадів, удень прогріє до +33°»
Происшествия «Російський ВПК виконує план щодо виробництва ракет на 110-120% – ГУР»