Директор одеського ОСББ підробляв переправкою ухилянтів за кордон
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Директор одного з одеських ОСББ постане перед судом за те, що незаконно переправляв чоловіків призовного віку за кордон.
Як повідомили у пресслужбі ДБР, у квітні минулого року він залучив до незаконної діяльності правоохоронця і співробітника військкомату. Охочим втекти він пропонував два варіанти: виїзд за кордон поза пунктами пропуску або за підробленими документами про непридатність до служби.
За свої послуги брав п'ять тисяч доларів. Після того, як правоохоронці викрили незаконний бізнес, фігурант утік з країни, але потім повернувся і був затриманий. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дев'яти років.
Розслідування щодо правоохоронця та військового виділено в окреме провадження (ст. 369-2 КК України).
Підготував: Сергій Дага





Политика «Анкара готова надати майданчик для переговорів між Зеленським та Путіним, – Ердоган»
Происшествия «Сили оборони "змагаються" з окупантами за трьома напрямками, – Сирський»
Мир «Жахлива знахідка: На цвинтарі у Тринідаді знайшли останки не менше 50 немовлят»
Происшествия «У районі Часового Яру зірвано прорив військ РФ, – 24 ОМБр»
Наука и техника «Китайський робот-гуманоїд випередив людей у пекінському напівмарафоні (відео)»
Мир «Президент США попередив про блокування Ормузької протоки до укладення угоди»