Столичні школяри стали частіше хворіти на грип та ГРВІ
За минулий тиждень у Києві на 27,4% зріс рівень захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 серед школярів, а от серед дорослих навпаки фіксують спад, повідомили у столичному Департаменті охорони здоров'я.
Загалом за цей період у місті зафіксували 9045 випадків захворювань – це на 385 більше, ніж тижнем раніше.
Попри збільшення загальний рівень захворюваності залишається на 44,2% нижчим за критичний поріг.
"Найбільш суттєве зростання зафіксовано в дитячому середовищі. Наразі діти складають майже 60% від усіх хворих у столиці – зафіксовано 5329 випадків, тобто +11,3%. Натомість захворюваність серед дорослих знизилася на 4,1% – 3716 випадків", – розповіли фахівці.
Показники інфікування COVID-19 залишаються на мінімальному рівні. Упродовж тижня зареєстрували лише 14 випадків, зокрема в однієї дитини.
Рівень госпіталізацій у столиці пішов на спад: на стаціонарному лікуванні опинилися 96 киян, більшість із яких (73) – діти. Наразі пацієнтів у критичному стані немає, смертельних випадків не реєстрували.
"Медики нагадують: попри те, що епідемічний сезон наближається до завершення, дотримання правил гігієни та вчасна вакцинація залишаються найнадійнішими способами захисту здоров'я", – зауважили у департаменті.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Фітофтороз, парша й гнилі: як уберегти картоплю народними засобами»
Политика «Анкара готова надати майданчик для переговорів між Зеленським та Путіним, – Ердоган»
Мир «Лукашенко готов провести зустріч з Трампом для підписання "великої угоди"»
Происшествия «Цієї ночі ворог знову атакував Київщину: є поранені»
Спорт «Мюнхенская "Бавария" обеспечила себе титул чемпиона Бундеслиги на четыре тура раньше»
Здоровье «Науковці дізналися про сни, які зменшують страх смерті»