У Києві чоловік вбив і розчленував власного сина (відео)
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У Києві чоловік вбив і розчленував власного сина. Слідчі розкрили вбивство та повідомили зловмиснику про підозру. Про це повідомляє поліція Києва.
Днями до столичної поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що її квартирант впродовж трьох місяців не з’являється в орендованому житлі та не виходить на зв'язок. Правоохоронці, з залученням аналітиків кримінального аналізу розпочали пошук зниклого чоловіка.
Правоохоронці провели низку розшукових та слідчих заходів і встановили, що до зникнення 30-річного киянина причетний його рідний батько.
Керівник поліції столиці Дмитро Шумейко розповів:
"Ми з’ясували, що на початку січня син прийшов у гості до родича й під час застілля між ними розпочала сварка, під час якої чоловік вдарив сина ножем у груди. Від отриманого поранення потерпілий помер на місці.
Впродовж декількох наступних днів нападник розчленовував тіло загиблого у ванній. Частину тіла він викинув у смітник, а решту - закопав у підвальному приміщенні свого гаража та залив бетоном.
Під час слідчих дій у квартирі зловмисника ми вилучили документи та одяг потерпілого, а в гаражі відшукали рештки тіла загиблого", - розповів Шумейко.
Слідчі затримали 55-річного чоловіка, йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство. За скоєне йому загрожує до п’ятнадцяти років в’язниці.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Оккупанты захватили Серебрянку и продвигаются сразу на нескольких направлениях, – DeepState»
Политика «ГБР во Франции пришло с обысками к экс-генпрокурору Пискуну, – СМИ»
Мир «Трамп не будет увольнять своего "Ермака в юбке", которая критиковала фриков в Белом доме»
Происшествия «Офис генпрокурора отверг причастность к сливу интимных фото Шабунина»
Общество «За час війни Нацполіція викрила майже пів тисячі фактів торгівлі людьми»
Мир «Грузинська влада злякалася власних громадян за кордоном»